WELEDA SKIN FOOD лосион 200ml

1,197 ден

999 на залиха

Опис

Како горди сопственици на сертификатот NATRUE – првиот меѓународно признат квалитетен печат за органски и природни производи

– Weleda е синоним за внимателни, одржливи, лосиони и напивки со растителен погон кои ја негуваат вашата кожа и душа.

Брендот е познат по најпродаваниот крем за лице Skin Food – и сега тие ја носат истата формула за длабоко надополнување во лосионот за тело Skin Food,

SOS третман за сува, лушпеста, компромитирана кожа на која и треба исхрана.

Со одговорно собрани природни активни материи, овој лосион што брзо се апсорбира ја балансира, смирува и ја зајакнува вашата кожа, оставајќи зад себе нежен сјај на вашите екстремитети (и апсолутно без лепливост).

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products