WELEDA Масло за масажа на гради при лактација, 50ml

841 ден

999 на залиха

Опис

Природно масло за масажа на гради при лактација кај доилки, богато со масло од бадем и етерични масла кои ги спремаат вашите гради за пријатно и здраво доење.

Масажата на градите ја стимулира циркулацијата и го олеснуваат течењето на мајчиното млеко.

Редовната масажа на градите помага при доење.

Дерматолошки тестирано.

Пакување: 50 мл

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products