Vitamin – C Eye Mask

Категорија: SKU: DRVT-14 Ознаки: ,

110 ден

(0 reviews)

Начин на употреба:
1. Измијте го лицето и избришете го.
2. Извадете ги падовите од заштитното пакување
3. Аплицирајте ги под очите
4. Оставате ги да делуваат 15 минути

999 на залиха

Опис

Состојки: Витамин Ц, Органска хијалуронска киселина, Колаген, Органска алое вера, Витамин Е, Масло од јојоба, Ферулинска киселина, МСМ, Л-аргинин, Глицерин, Феноксиетанол, Етил хексил, глицерин

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Vitamin – C Eye Mask”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products