VICHY VITAMIN C SKIN FRESH серум 20ml

Категорија: SKU: VCHY-217

2,425 ден

999 на залиха

Опис

Серум со витамин Ц

  • дерматолошки тестиран 15% чист витамин Ц и хијалуронска киселина за посветла и поцврста кожа за само 10 дена.
  • Серумот за витамин Ц LiftActiv е чист, но моќен, со минималистичка формула од само 11 состојки, без парабени и без мирис.
  • Совршен додаток во вашата дневна рутина против стареење.
  • Создава видливо посветол и поцврст тен, го измазнува изгледот и текстурата на кожата и ги намалува фините линии за само 10 дена.
  • Чистата и моќна антиоксидантна формула помага да се реши нерамномерниот тон на кожата и помага во борбата против знаците на стареење на кожата.
  • Тип на кожа: Сите типови
  • Наменета за третман на кожа со пигменти,фини линии, изразена сувост и за кожа без сјај
Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products