VICHY Neovadiol Post-Menopause Night cream 50ml

Категории: , SKU: VCHY-227

2,492 ден

999 на залиха

Опис

Ноќен крем Vichy Neovadiol Magistral 50ml

Овој ноќен крем е индициран за жени во менопауза па наваму кои сакаат да ја подобрат цврстината на кожата и да го редефинираат овалот на лицето, вратот и јаготките.

Тој е многу хранлив и помага да се спречи сушење на кожата, што го прави идеален за сува или многу сува кожа.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products