VICHY Neovadiol Perimenopause Revitalizing Night Cream 50мл

Категории: , SKU: VCHY-225

2,492 ден

999 на залиха

Опис

Ноќниот крем наменет за жени во менопауза Vichy Neovadiol е формулиран за да помогне во сувоста, опуштеноста и губењето на густината на кожата што почнува да работи додека спиете.

Овој ноќен крем, исто така, има ефект на ладење кој помага при симптомите на нега на кожата од менопаузата кои се појавуваат во текот на ноќта.

Ја вклучува популарната вулканска вода Виши, хијалуронска киселина и екстракт од проксилан касија.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products