VICHY Neovadiol Peri-Menopause PNM Redensifying Day Cream 50ml

Категории: , SKU: VCHY-224

2,492 ден

999 на залиха

Опис

Vichy Neovadiol Peri-Menopause PNM Redensifying Day Cream 50ml

– Дневен крем за зацврстување со ефект на лифтинг за нормална до комбинирана кожа. Дневниот крем збновување на менопаузата Vichy

Neovadiol ги редефинира контурите на лицето, ги измазнува цртите и ја подобрува еластичноста. За перименопауза, делувајќи на видливите влијанија на менопаузата врз кожата.

Придобивки

– ја обновува цврстината на кожата и ја остава мазна – ја освежува и осветлува кожата

– ја подмладува кожата и и дава енергија

Како да се користи:

Нанесете Vichy Neovadiol Peri-Menopause Redensifying Day Cream на чиста кожа со масажа со кружни движења.

Користете редовно секое утро.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products