VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF25 крем за лице 50ml

Категории: , SKU: VCHY-231

2,916 ден

999 на залиха

Опис

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF25 крем за лице 50ml.

ШИРОК СПЕКТАР НА ЗАШТИТА УВА + УВБ. ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА.
Ги изгладува брчките. Делува на пигментни флеки. Ги преобликува контурите на лицето.
Го обединува биопептидот, протеин на кожата добиен преку биоинженеринг екстрахиран од грашок, и витамин Cg, антиоксиданс познат по ефектот на осветлување.
ИСКЛУЧИТЕЛНО БРЗА ЕФИКАСНОСТ: По првото нанесување, кожата делува изгладено. По 2 месеци брчките се намалени до 44%, интензитетот на пигментните флеки е намален до 30%. Кожата делува побогата и поцврста. До 24 часа хидратација.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products