VICHY IDÉALIA Нежна нега на кожата за енергија и блескавост,за први мимички брчки, за сува кожа 50ml

2,028 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Долготрајна блескавост и енергичност на кожата на лицето. изедначен тен. намалени пори. исполнети брчки.
Кај жени подложни на замор , нерамномерен тен без сјај, видливи пори и мимички брчки на лицето. За чувствителна кожа. Хипоалергично.
Тестирано под дерматолошки надзор. Комплекс на десетина состојки: Ферментиран екстракт од црн чај и аденозин во комбинација со полифеноли кои содржат екстракт од боровинки од антиоксидантна активност и Виши минерализирана термална вода во формула која го подобрува сјајот на кожата.
ИДЕАЛЕН КВАЛИТЕТ НА КОЖАТА: Дневна нега за мазна, сјајна, исполнета со енергија кожата * истовремено делува на рамномерен тен, природна сјајност и површина на кожата (фини брчки, пори) за долготрајни резултати, дури и во случај на замор. Ситните брчки и порите значително се намалуваат. 24-часовна хидратација.
* Кожата изгледа како да е исполнета со енергија.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “VICHY IDÉALIA Нежна нега на кожата за енергија и блескавост,за први мимички брчки, за сува кожа 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products