VICHY IDEAL SOLEIL Вода за заштита од сонце SPF 30 – висока заштита

Категорија: SKU: VCHY-96 Ознаки: ,

1,372 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

ИНОВАЦИЈА: Комплетно иновативна текстура базирана на вода – исклучително лесна, исклучително свежа. Висока УВ заштита со чувство на свежина, чистота и пријатност, не леплива и не мрсна, без оставање на бели траги. Оваа формула е збогатена со природна хијалуронска киселина за подобра хидратација на вашата кожа.

– ВИСОКА УВ ЗАШТИТА
– ИСКЛУЧИТЕЛНА ЛЕСНА ВОДЕНА ТЕКСТУРА
-ХИДРАТАЦИЈА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА
– ОТПОРНА НА ВОДА И ПОТ

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “VICHY IDEAL SOLEIL Вода за заштита од сонце SPF 30 – висока заштита”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products