VICHY Dercos Anti Dandruff Shampoo DS – dry hair 200ml

1,062 ден

999 на залиха

Опис

Шампон кој делува против првут додека се грижи за сувата коса.

Дејствува на видливиот првут од првата употреба, а има 6-неделно антирецидивно дејство за долготрајна контрола и удобност на првутот.

Без парабен.

КЛИНИЧКИ ДОКАЖАНА ЕФИКАСНОСТ ПОД ДЕРМАТОЛОШКА КОНТРОЛА* Елиминира до 100% видливи снегулки*.

Клинички докажано 6-неделно антирецидивно дејство**. *

Селен дисулфид

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products