VICHY Deodorant Fresh Extreme 48H Spray 100ml

Категории: , SKU: VCHY-235

882 ден

999 на залиха

Опис

Спреј за екстремна свежина за дезодоранси

Vichy 48h е идеален за чувствителна кожа притоа обезбедувајќи чувство на интензивна свежина.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products