VICHY Deo Raitement Anti-Perspirant Creme 7 Jours Cream 30 ml

823 ден

999 на залиха

Опис

Многу долготрајна антиперспирантна ефикасност.

Нејзините микро-рафинирани активни состојки против потење овозможуваат уште повеќе насочено дејство во потните пори за целосна заштита во траење од 7 дена.

Нанесете го кремот на чисти, суви пазуви.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products