VICHY DENSISOL PROMO крем 200ml

Категорија: SKU: VCHY-151

975 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Концентриран балзам за проретчена, слаба коса, кој промовира згуснување коса за само 6 недели, кога се користи редовно со шампон за згуснување Dercos и балзам за регенерирање и згуснување на косата.

Клучни дерматолошки состојки:
Витамин Е.
Сетмоксидин
Рамноза
Минерална вода на Vichy

Клучни придобивки:
– Овозможува непосреден сјај и волумен
– Создава погуста коса за само 6 недели
– Користете 5 дена во неделата на скалпот
– Збогатен со антиоксиданс ресвератрол и витамин Е.
– Со згуснубачите Стемоксидин и Рамноза
– Активниот пироктон помага да се смири и иссчисти скалпот

Кога да се користи:
Користете го производот на влажна коса после миење.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “VICHY DENSISOL PROMO крем 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products