VICHY Capital Soleil Self Tann 100 ml млеко

Категории: , SKU: VCHY-220

1,200 ден

999 на залиха

Опис

Лосион за самопотемнување

Ideal Soleil може да се користи на лице и тело.

Дава постепено, без ленти, природен тен додека ја навлажнува кожата. Постепено ја потемнува кожата за природен, изедначен тен и е дизајнирана за лесно нанесување.

Тен се развива брзо и се акумулира со повеќе апликации.

Не-мрсна, млечна текстура.

Мирисот избран да го максимизира сензорното искуство.

Тип на кожа: Сите типови

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products