VICHY Capital Soleil Eco Milk SPF50 200ml

Категории: , SKU: VCHY-228

1,303 ден

999 на залиха

Опис

Новиот ECODESIGNED SUNBATHY обезбедува заштита од ултравиолетови зраци со висок SPF50+ благодарение на системот за UV филтри со широк спектар Mexoryl.

Збогатен со хијалуронска киселина, обезбедува и 24 часовна хидратација.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products