VICHY AQUALIA THERMAL ДИНАМИЧКА ХИДРАТАЦИЈА БАЛСАМ ЗА ПРЕДЕЛОТ ОКОЛУ ОЧИТЕ 15 ml

1,272 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Делува на кесичките под очите и потечените очи наутро, како и на уморен изглед на пределот околу очите во текот на вечерта. Пределот околу очите е едно од примарните места на кое влијае недостатокот или задржувањето на водата. Погоден за сите типови на кожа и возрасни групи. Тестиран под дерматолошки и офталмолошки надзор. Без парабени. Без мириси. Хипоалергено. Технологија на динамичка хидратација + стимулирачки кофеин во формула која помага да се дистрибуира вода во пределот околу очите.

Долготрајна хидратација.
Видливо врамнотежена дистрибуција на вода во пределот околу очите. Ублажени линии на исушеност.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “VICHY AQUALIA THERMAL ДИНАМИЧКА ХИДРАТАЦИЈА БАЛСАМ ЗА ПРЕДЕЛОТ ОКОЛУ ОЧИТЕ 15 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products