VICHY 48H Mineral Deodorant Roll-On 50ml

775 ден

999 на залиха

Опис

VICHY 48H МИНЕРАЛЕН ДЕЗОДОРАНТ ОПТИМАЛНА ТОЛЕРАНЦИЈА ROLL-ON е дезодоранс за чувствителна кожа и реактивен на соли на алуминиум.

Кожата е заштитена и свежа до 48 часа.

Хипоалергично.

Без алкохол, без мирис, без алуминиумски соли.

Произведено во Франција.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products