Uroprostal капсули x 30

Категорија: SKU: DTPH-17

705 ден

(0 reviews)

1 капсула на ден помеѓу оброците

999 на залиха

Опис

Додаток во исхраната со екстракт од плод на сабална палма, екстракт од корен од коприва, ликопен, селен, цинк и витамин Е. 1 капсула содржи: екстракт од сабална палма 150
мг, екстракт од корен од голема коприва 150 мг,
витамин Е 14,1 mg α-ТЕ, цинк 7,5 mg, екстракт од
плод од домати со 6% ликопен 2 mg, селен 35 μg
Екстрактите од сабална палма и корен од коприва
придонесуваат за нормална функција на простатата
и уринарниот тракт. Цинк придонесува за нормална
плодност и репродукција.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Uroprostal капсули x 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products