URIAGE XEMOSE стик за усни 4g

Категорија: SKU: URIAGE-144

295 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Смирувачки и обновувачки стик кој ги хидрира усните и ги штити од секојдневните штетни фактори (слободни радикали, загадување на животната средина).

Шеа путерот интензивно ги храни, витамините Ц и Е штитат од слободни радикали, хијалуронската киселина навлажнува.
Без мирис и без конзерванси.
Не-комедоген.
Хипоалергена формула.
За деца и возрасни.
Обезбедува долготрајна удобност.

Како да се употребува: Аплицирајте по потреба, неколку пати на ден.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE XEMOSE стик за усни 4g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products