URIAGE XÉMOSE Синдет за миење на лице и тело 200ml

Категорија: SKU: URIAGE-25 Ознаки: ,

490 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Нежно ја чисти и измазува кожата, Не содржи сапун, Кремаста формула

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE XÉMOSE Синдет за миење на лице и тело 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products