URIAGE XEMOSE крем против иритации 200ml

Категорија: SKU: URIAGE-139

823 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Xemose крем против иритации 200ml.

• Длабоко ја храни и штити кожата до 48 часа од нанесување.

• Се употребува кај премногу сува кожа за лице.

• Брзо ги намалуваат сензациите на сува кожа и затегнатост.

• Содржи 3 патентирани комплекси и URIAGE термална вода за тројна бариерна заштита.чувство

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE XEMOSE крем против иритации 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products