URIAGE TOLEDERM Control RICH крем 40ml

Категорија: SKU: URIAGE-137

675 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Tolederm CONTROL RICH хранлив,смирувачки и заштитен крем за чувствителна кожа 40ml.

• Крема за сува, нетолерантна и пречувствителна кожа на лице
• Го намалува чувството на пецкање и затегање на остеливата кожа и ја овозможува потребната хидратација
• Без парабени, без парфеми, без бои, без ланолин, хипоалергана, некомедогена.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE TOLEDERM Control RICH крем 40ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products