URIAGE ROLL-ON 3-AKTIV

Категорија: SKU: URIAGE-108

550 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Ефикасен е при потење во текот на целиот ден и се бори против непријатните мириси. Спречува формирање на бели или жолти дамки на облеката. Овозможува чувство на свежина 24 часа.
Не содржи алкохол.
Не ставајте на оштетена кожа.
Хипоалергично.

Нанесете еднаш или двапати на кожата под пазувите.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE ROLL-ON 3-AKTIV”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products