URIAGE HYSEAC spf50+ флуид 50ml

Категорија: SKU: URIAGE-99

857 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Hyseac SPF50+ флуид за лице 50ml.

За комбинирана и мрсна кожа.

Немасна текстура која е стабилна на светлина и брзо се впива.

Со многу висока заштита .Фотостабилен.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE HYSEAC spf50+ флуид 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products