URIAGE HYSEAC BL-стик 3ml

Категорија: SKU: URIAGE-97

650 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Hyseac BI-STICK за локална нега на кожата 3ml.

· Наменета за хигиена на масна кожа и кожа подложна на акни.

· Нежно чисти, смирува, навлажнува.

· Ги ограничува дамките и неправилностите на кожата.

· Без парабени , без парфеми, без сапуни, хипоалергени, некомедогени.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE HYSEAC BL-стик 3ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products