URIAGE HYSEAC 2vo1пилинг-маска 100ml

Категории: , SKU: URIAGE-204

630 ден

999 на залиха

Опис

Пилинг-маска за лице за комбинирана и масна кожа.

Ја отстранува нечистотијата и ја подобрува текстурата на кожата.

Активните состојки што ги содржи производот ги апсорбираат нечистотии оставајќи ја кожата чиста.

Овој третман ја остава кожата мазна, сјајна и ароматизирана со нежен мирис, карактеристичен за целата палета за нега на кожата.

Пакување: 100 мл

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products