URIAGE HYSEAC серум 40ml

Категорија: SKU: URIAGE-102

850 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Hyseac серум за лице за мрсна кожа со неправилности 40 ml.

Концентрат од моќни дерматолошки активни супстанции за неправилности на мрсна кожа.

Резултатите се видливи по 7 дена.

Ден по ден кожата е обновена и сјајна.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE HYSEAC серум 40ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products