URIAGE HYSEAC прочистувачка маска 50ml

Категорија: SKU: URIAGE-101

685 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Hyseac маска за лице за мрсна кожа со неправилности 50ml.

Во својот состав содржи каолин кој длабински ги чисти порите и цинк кој го абсорбира вишокот на себум и го намалува масниот сјај.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE HYSEAC прочистувачка маска 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products