URIAGE HYSEAC масло за миење 100ml

Категорија: SKU: URIAGE-100

595 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Hyseac масло за чистење на лице и шминка за мрсна кожа со неправилности 100ml.

Првот чекор за мека,смирена и чиста кожа.

Комбинацијата од масло од црно семе и деривати на јаболкова киселина нежно ја отстрануваат шминката и нечистотиите од лицето.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE HYSEAC масло за миење 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products