URIAGE HYSEAC дерматолошки гел 500ml

Категорија: SKU: URIAGE-98

890 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Гел за чистење Uriage Hyséac 500ml е гел кој ги отстранува нечистотиите и вишокот себум. Неговата висока способност за плакнење, неговиот аспект на пенење при контакт со вода и неговиот лесен мирис карактеристичен за овој асортиман го прават многу пријатен производ за употреба секој ден. Нуди ултра нежно чистење без сапун кое се исплакнува со вода. Формулиран е специјално за комбинирана до мрсна кожа.

Хипоалергено. Тестирано на кожа склона кон акни.

Не-комедоген.

Земете мала количина гел во рацете и масирајте ги навлажнето лице и тело.

Исплакнете темелно.

Да се користи наутро и навечер.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE HYSEAC дерматолошки гел 500ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products