URIAGE GYN-8 гел за интимна нега 100ml

Категорија: SKU: URIAGE-95

454 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Gyn-8 смирувачки гел за интимна нега 100ml.

Смирувачки пенлив гел за интимна хигиена во случај на чешање и чувство на непријатност,Производот нежно ја чисти и чува од исушување и иритација интимната регија.Не содржи сапуни и тестиран е под надзор на гинеколог.Хипоалергено.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE GYN-8 гел за интимна нега 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products