URIAGE EAU THERMALE пена за лице 150ml

Категорија: SKU: URIAGE-106

800 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE EAU THERMALE пена за миење лице и отстранување шминка 150ml.

За нормална до мрсна кожа.

Пената за миење лице ја чисти кожата и ја отстранува шминката од лицето и очите.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE EAU THERMALE пена за лице 150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products