URIAGE EAU THERMALE ноќна маска 50ml

Категорија: SKU: URIAGE-92

575 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE EAU THERMALE хидратантна ноќна маска 50ml.

Наменета за дехидрирана кожа.

Оваа маска има уникатена ултра-лесна гел структура.

Употреба Се ненесува во тенок слој на чисто лице навечер и останува да делува преку цела ноќ.

Лицето се мие наутро.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE EAU THERMALE ноќна маска 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products