URIAGE EAU THERMALE млеко 200ml

Категорија: SKU: URIAGE-132

630 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Кадифено, течно и кремасто млеко се спојува со кожата давајќи ги сите придобивки на термалната вода Uriage. Промовира интензивна и оптимизирана хидратација и удобност на кожата со долготраен ефект од 24 часа. Со мазна и многу пријатна текстура, ја навлажнува сувата кожа и ви овозможува веднаш да се облечете.

Искапена во термалната вода Uriage, вашата кожа достигнува идеално ниво на хидратација, траен комфор и природен сјај.

Дневна употреба. Нанесете на чиста кожа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE EAU THERMALE млеко 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products