URIAGE EAU THERMALE млеко за тело 500ml

Категорија: SKU: URIAGE-133

973 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Овој свилен, течен и мазен лосион веднаш се спојува со кожата за интензивно да ја навлажнува и измазнува. Неговата лесна текстура, која веднаш се апсорбира, овозможува побрзо облекување. Вашата кожа е исклучително мека!

Интензивно навлажнува 24 часа
Искапена во термалната вода Uriage, вашата кожа го враќа оптималното ниво на хидратација, трајна удобност и природен сјај.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE EAU THERMALE млеко за тело 500ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products