URIAGE EAU THERMALE мицеларна вода нормална кожа/сина 500ml

Категорија: SKU: URIAGE-134

850 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Термалните мицеларни води на Uriage се совршено прилагодени за отстранување на шминка од сите типови на кожа, благодарение на уникатните својства на термалната вода Uriage. Нежните, нејонски составни сурфактанти на мицелите делуваат како магнети за ефикасно да ја соберат шминката и нечистотиите.

Исчистете ја и отстранете ја шминката
Оваа мицеларна вода со нежни нејонски сурфактанти нежно ја елиминира шминката и нечистотиите.

Навлажнува
Збогатен со екстракт од брусница, овој производ ја навлажнува кожата, оставајќи ја мазна и еластична.

Заштитува од сувост
Збогатено со навлажнувачка термална вода Uriage.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE EAU THERMALE мицеларна вода нормална кожа/сина 500ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products