URIAGE Eau Termale Богата водена крема 40ml

Категории: , SKU: URIAGE-208

843 ден

999 на залиха

Опис

За сува до многу сува кожа.

24 часовна хидратација.

Го намалува чувството на затегнатост на кожата.

Достапна и со UVA/UVB заштита

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products