URIAGE DS Шампон против првут 200ml

565 ден

999 на залиха

Опис

Го отстранува првутот од косата, го чисти скалпот и го намалува чешањето. Oвозможува подобра превенција од појава на првут во косата.

Делува против воспалително и ја смирува кожата.За кожа подложна на иритации, црвенило и перутење.

Ја одстранува нечистотијата, го намалува перутањето и црвенилото. Смирува,хидрира и штити.

Антифунгалнодејство(Piroctone olamine).

Без парабени, без парфеми, без сапуни , хипоалергени

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products