URIAGE DEPIDERM SPF15 флуид 30ml

Категорија: SKU: URIAGE-87

1,000 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Depiderm флуид против кафеави дамки со SPF 15 30ml.

Овој лесен флуид ги корегира кафеавите дамки овозможува изедначување на тенот, овозможувајќи соодветна хидратација и заштита.

Содржи систем на УВ филтри кој овозможува превенција од појава на кафеави дамки.
Ја прави кожата изедначена,еластична и ја заштитува.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE DEPIDERM SPF15 флуид 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products