URIAGE DEPIDERM SPF15 крем за раце 50ml

Категорија: SKU: URIAGE-89

775 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Овој крем за негување и заштита ги корегира кафеавите дамки и го спречува нивниот изглед. Неговата лесна и свилена текстура остава кадифена завршница на кожата. Рацете остануваат меки и еластични и нивната рамномерност е вратена.

Исправува кафеави дамки
Ги корегира кафеавите дамки и ја изедначува пигментацијата на рацете.

Спречува кафени дамки
Со својот систем SPF 15 УВ филтри, овој крем спречува појава на кафени дамки на рацете секој ден.

Храни
Збогатена сошеа путер, оваа формула им дава трајна удобност и нега на рацете.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE DEPIDERM SPF15 крем за раце 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products