URIAGE DEPIDERM концентриран крем против кафеави дамки 15ml

Категорија: SKU: URIAGE-88

1,135 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Овој производ е ултра концентриран во активни состојки против кафеави дамки за нивна ефикасна корекција со значително намалување на нивната големина и интензитет.

Поправа локални кафени дамки
Со Cx комплекс, ултра концентриран раствор, смирувачки и антиоксидантни активни состојки, [екстракти од грашок и сахароза, витамин Ц, термална вода Uriage, еноксолон], ги коригира кафените дамки и ја изедначува пигментацијата. Збогатен е со AHAs за да се зајакне ексфолијацијата на пигментираните епидермални клетки.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE DEPIDERM концентриран крем против кафеави дамки 15ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products