URIAGE D.S. лосион за коса 100ml

Категорија: SKU: URIAGE-91

795 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Лосион Д.С. е безмасно регулирачко решение за секојдневна употреба. Брзо скалпот се нормализира, неговиот изглед повторно станува здрав, првутот исчезнува.

Елиминира првут
Есенцијалното масло од кејд е активен анти-првут кој го регулира обновувањето на клетките.

Смирува чешање
Патентираната технологија TLR2-Regul дејствува специјално на иритациите на скалпот предизвикани од присуството на микроорганизми.

Чисти и прочистува
Збогатен со термалната вода Uriage и чисти активни состојки, кожата е прочистена.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE D.S. лосион за коса 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products