URIAGE CRÈME LAVANTE пенлива емулзија 200ml

Категорија: SKU: URIAGE-103

538 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Со многу пријатен мирис, овој 2-во-1 производ за чистење и негување ја остава кожата совршено чиста, мека и навлажнета.

Чисти
Неговата основа за чистење без сапун со физиолошка pH нежно ги елиминира сите нечистотии.

Храни
Со 1/3 негувачко млеко, го зачувува хидролипидниот филм на кожата.

Заштитува
Благодарение на нежните липидни агенси и термалната вода Uriage, ја штити кожата од ефектите на сушење на тврдата вода.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE CRÈME LAVANTE пенлива емулзија 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products