URIAGE COLD крем 100ml

Категорија: SKU: URIAGE-86

555 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Со својата мазна, кремаста мрсна текстура, Uriage Cold Cream е идеална заштитна нега на лице и тело за секојдневна употреба. Ја штити кожата од надворешни агресии (ветер, студ, тврда вода, итн.).

Храни
Збогатен со пчелин восок, овој крем е за ултра-негување и омекнува.

Заштитува
Ги содржи целосните придобивки од смирувачката и заштитна термална вода Uriage со богатството на елементи во трагови и минерали.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE COLD крем 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products