URIAGE BEBE 1ER линимент 500ml

Категорија: SKU: URIAGE-85

845 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Со термалната вода Uriage, оваа заштитна нега ги чисти и нежно ги отстранува нечистотиите од областа на пелените. Тоа помага да се спречи и намали црвенилото.

Чисти
Активните состојки на овој производ нежно ги елиминираат сите нечистотии.

Ублажува
Збогатено со термалната вода Uriage, ја смирува кожата на бебето уште од првата апликација.

Заштитува
Збогатен со растителни масла, линиментот создава заштитен филм на површината на кожата што ја штити областа на пелена.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE BEBE 1ER линимент 500ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products