URIAGE BEBE 1ER балзам против чешање 200ml

Категорија: SKU: URIAGE-84

690 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Uriage Baby балзам против јадеж за смирување 200мл е омекнувачко масло кое го смирува чешањето во текот на 48 часа како резултат на сува кожа.

Интензивно храни и остава заштитен филм. Неговата концентрирана формула во путерот Шеа помага при сувост и непријатност на кожата кај бебето.

Неговата ексклузивна текстура за топење нуди лесна примена и овозможува брза пенетрација.

Без мирис.

Нанесете наутро и/или навечер на чиста кожа.

Индикација: за хидрирање на лице и тело. За многу сува кожа со атопична тенденција.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE BEBE 1ER балзам против чешање 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products