URIAGE BARIESUN SPF30+ спреј 200ml

Категорија: SKU: URIAGE-76

900 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Bariesun спреј со висока заштита СПФ 30+ 200ml.

Наменет за чувствителна кожа.Лесна,течна структура,која брзо се впива и не масти.Водоотпорно.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE BARIESUN SPF30+ спреј 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products