URIAGE BARIESUN SPF30 крем 50ml

Категорија: SKU: URIAGE-75

715 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE Bariesun крем со висока заштита СПФ 30+ 50ml.

Наменет за чувствителна кожа.Формула која не масти и и дава природен сјај на кожата.Моментална апсорпција.Водоотпорно.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE BARIESUN SPF30 крем 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products