URIAGE BARIESUN 100 EXTREME SPF50+ 50ml крем

Категории: , SKU: URIAGE-198

985 ден

999 на залиха

Опис

Екстремно висока фотопротекција за осетлива кожа, хиперзензитивност на изложеност на сонце, светол тен, флеки и изложеност на сонце по третмани за лице.

– Ултра удобна течна текстура, невидлива завршница и отпорна на вода.

-Интензивна заштита и хидратација.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products